Michael Blume nuncius és Erdő Péter bíboros, prímás, érsek

Egy évvel ezelőtt 2018. november 1-én a szentgyörgymezői temetőben Michael Blume nuncius, a helyi hívek és a szeminárium növendékei jelenlétében Erdő Péter bíboros, prímás megáldotta a felújított papi parcellát, imádkoztak az elhunytak lelki üdvéért és mécsest helyeztek el a sírokon. Ezt követően Kiss-Maly László atyával együtt a plébánia közösségi termébe ment, ahol az egyházközség híveivel beszélgettek az ottani hitéletről, a sikerekről, tervekről, majd megtekintették a gyönyörűen felújított plébániai templomot. Ekkor került sor annak az összefoglalónak az átadására amely a szentgyörgymezői temetőben nyugvó atyák szolgálatát, élettörténetét mutatja be. Az összefoglaló digitális változata az alábbi linkről letölthető.

Összefoglaló letöltése

Papi sírok a szentgyörgymezői temetőben