Pilisszentlélek – Elérhetőség és információk

pilisszentléleki Szentlélek templom

Levélcím:

A plébániát az Esztergom-szentgyörgymezői plébánia plébánosa látja el.

2500 Esztergom, 48-as tér 1.

Irodai ügyelet

Kedd 15-18

Péntek 9-12

Telefonszámok             irodaidőben: 33/ 313-734

A plébános atya a +36-20/823- 38-04- es telefonszámon elérhető.

e-mail:       iroda@szentgyorgyplebania.hu

(Szívesen fogadjuk e-mailen küldött üzenetét. Azonban hivatalos ügyintézés e-mailen keresztül csak előzetes megbeszélés alapján lehetséges. Amennyiben hivatalos levelet küld e-mailben, jelezze azt telefonon vagy személyesen is, illetve mindig kérjen az e-mailben visszajelzést az üzenet megérkezéséről. Az e-mailezés technikai és egyéb hibáiért felelősséget nem vállalunk.)

Bankszámlaszám:   HU77-10918001-00000032-01070005 (Unicredit Bank)

Köszönettel fogadjuk a plébániánk sokrétű működésére szánt adományokat, melyeket irodaidőben vagy misék után személyesen adhat át, vagy a utalhatja a fenti bankszámlaszámra.

Gyóntatás

Kérésre időpont egyeztetésével a templomban szentmisék előtt és után lehetséges.

Miseszándékot szentmisék után, vagy irodaidőben a szentgyörgymezői plébánián lehet kérni

Keresztelő és esküvő. Bejelentkezés és egyeztetés személyesen, irodaidőben Esztergom szentgyörgymezői plébánián lehetséges. Kérjük, hogy a jegyespárok az év elején, de esküvő előtt legalább 4 hónappal jelezzék szándékukat.

Beteghez bármikor kimegyünk.

Temetés bejelentése az irodában, sürgős esetben a szentmisék után

Házszentelés január szombatjain – jelentkezés személyesen irodaidőben Esztergom szentgyörgymezői plébánián, illetve telefonon vagy Pilisszentléleken szentmisék előtt és után lehetséges.

A templom a térképen itt nézhető meg.

Miserend:

Szentmisék téli időszakban: szombatonként 16 h