1) Szeptember 12-én, Szűz Mária szent neve emléknapján a Kórház Kápolnájában a 15.00 órakor kezdődő hálaadó szentmisére szeretettel várják a kedves híveket.

2.) Az elsőáldozásra és bérmálkozásra készülő gyermekek jelentkezését várjuk a szentmisék után, illetve irodaidőben az Irodán. (a kitöltendő nyomtatványok a hátsó asztalon kihelyezve!)

3.) Szeptember 14 – 22. között rendezik meg az Ars Sacra Fesztivált, melynek keretében szeptember 14-én délután templomunkban tartjuk a Nyitott Templomok Napja programjait:
15.30: Megemlékezés Könözsi Ferencné, született Kis-szölgyémi Borbála, mindenki Boriska nénije halálának 25. évfordulóján;
16.00: Szentmise – új üvegablak megáldása;
17.00: Az Esztergomi Diákszínkör műsora;
17.45: Trombita – orgona koncert.

4.) Plébániánk karitász csoportja 4 családot támogatott a szeptemberi iskolakezdéskor. Az első osztályt kezdő gyermekeknek új iskolatáskát és tolltartót vett, valamint az egyházmegyei karitász vásárlási utalványát juttatta el a kicsik családjainak.

5.) A templomtakarításban a 2. csoport következik.

Évközi 23. vasárnap – szeptember 8.