• Szeptember 6-a elsőpéntek, este fél 6 órakor imádkozzuk a rózsafüzért. Kérjük a kedves híveket, hogyha tudomásukra jut olyan beteg, aki nem tud már eljönni a templomba, de szeretné ha a plébános atya elsőpénteken felkeresse, jelezzék a Plébánián irodaidőben.
  • A nyári időszak utolsó szentmiséjét a Szentjános-kúti Kápolnánál következő vasárnap, szeptember 8-án tartjuk (Veni Sancte). A szentmise után agapéra várjuk a kedves híveket.
  • Előre hirdetjük, hogy szeptember 14-én a plébániatemplomban Nyitott Templomok Napja lesz. 16.00 órai kezdettel szentmise, majd az Esztergomi Diákszinkör műsora végül Szalkay Dávid és Mátyás István trombita, orgona koncertje lesz hallható a templomban.
  • Újra elérhető a plébánia weboldala a www.szentgyorgyplebania.hu címen.
  • A templomtakarításban az 1. csoport következik.
2019. szeptember 1. – Évközi 22. vasárnap, hirdetések