1. Advent 2. és 3. vasárnapján tartós élelmiszergyűjtésre kerül sor. Felajánlásaikat a vasárnapi szentmiséken a hátul kitett kosárba tehetik, hétköznapokon a Plébánián (irodaidőben!!).
  2. Az adventi időben hétfőn és szerdán reggel fél 7 órakor a Don Bosco Közösségi Házban tartjuk a rorátékat.
  3. December 6-án elsőpéntek, délután 4 órakor kezdődik a Rózsafüzér Társulat összejövetele (év végi beszámoló, titokcsere, rózsafüzér).
  4. A mai és a következő két vasárnapon a szentmisék között jótékonysági karitász vásár lesz.
  5. A templomtakarításban a 2. csoport következik.

HETI MISESZÁNDÉKOK:

2019. december 1. Vasárnap:
09.00: † József (10.évf.)
10.30: †Kelemen Lajos (3. évf.)

Kedd: 17.00: Rózsafüzér Társulat élő és † tagjai

2019. december 8. Vasárnap:
09.00: † István (10.évf.) és Kovács, Szeibert, Jancsurák család † tagjai
10.30: