Map Unavailable

Date(s) - 23/04/2023
10:00 de. - 1:00 du.

Categories No Categories

Április 23-án, vasárnap tartjuk templomunk védőszentjének ünnepét.

A 10.00 órakor kezdődő (a reggeli 8.00 órai szentmise elmarad!) szentmisét Csepregi Róbert atya, az Esztergomi Szeminárium prefektusa celebrálja.

A hagyomány folytatásaként a szentmise után mindenkit szeretettel várunk a Don Bosco Közösségi Házba és a Plébánia udvarára a családcsoport által szervezett ünnepi ebédre (bográcsgulyás felnőtteknek: 1.000.-Ft, gyermekeknek ingyenes). Az ünnepi asztalra édes és sós süteményeket, valamint italokat köszönettel elfogadunk. Részvételi szándékukat feliratkozással jelezzék a a templomban hátsó asztalra kihelyezett jelentkezési lapokon. Online jelentkezni az alábbi linken elérhető űrlap kitöltésével lehetséges.

JELENTKEZÉSI LAP

Szent György búcsú