Elérhetőségek, információk, ügyintézés

Szent György
Plébánia

Levélcím

2500 Esztergom, 48-as tér 1.

Irodai ügyelet

• Kedd 15-18
  • Péntek 9-12

Telefonszámok             irodaidőben: 33/ 313-734

• A plébános atya a +36-20/823- 38-04- es telefonszámon elérhető.
  • Továbbá a +36-30/391- 20-88- as telefonszámon is hívhat bennünket.

e-mail:       iroda@szentgyorgyplebania.hu

(Szívesen fogadjuk e-mailen küldött üzenetét. Azonban hivatalos ügyintézés e-mailen keresztül csak előzetes megbeszélés alapján lehetséges. Amennyiben hivatalos levelet küld e-mailben, jelezze azt telefonon vagy személyesen is, illetve mindig kérjen az e-mailben visszajelzést az üzenet megérkezéséről. Az e-mailezés technikai és egyéb hibáiért felelősséget nem vállalunk.)

facebook: Szentgyörgymezői Templom és Plébánia

Bankszámlaszám:   11996592-06184874- 10000001  (Erste Bank)

Köszönettel fogadjuk a plébániánk sokrétű működésére szánt adományokat, melyeket irodaidőben vagy misék után személyesen adhat át, vagy a utalhatja a fenti bankszámlaszámra.

Gyóntatás

Vasárnap 8.30-tól, kérésre a szentmisék után, illetve időpont egyeztetésével bármikor.

Keresztelő és esküvő kérése a templomban szentmisék előtt és után, vagy az irodában. Kérjük, hogy a jegyespárok az év elején, de esküvő előtt legalább 4 hónappal jelezzék szándékukat.

Beteghez bármikor kimegyünk. (20/ 823-38- 04)
Elsőpéntekes betegeket a misék után vagy irodaidőben lehet
Temetés bejelentése az irodában, sürgős esetben a szentmisék után

Ha a sírhely a Szentgyörgymezői Temető egyházi részében van, kérem, hogy a parcella, a sor és a sír számát hozza magával.  A honlap Temető menüpontjában kereshet az adatokra.

Sírhely megújítása, új sírhely megváltása szintén irodaidőben történik, illetve banki átutalással is lehetséges.