Elsőáldozás

elsoahirdkep

Kedves Szülők!

A Szentgyörgymezői Római Katolikus Plébánia által tartott elsőáldozási felkészítésről szeretnénk tájékoztatást adni, melyre szeretettel várjuk a hittanokra járó, területünkhöz tartozó gyermekeket 3. osztályos kortól!

(A Szentgyörgymezői Plébániához tartozik: Szentgyörgymező, illetve a Bánomi áttöréstől, Vaskapui úttól a hegyek felé eső területek Visegrád irányába; Vaskapu környéke, Szentjánoskút környéke, Bocskoroskút, az új lakópark, a Visegrád felé eső külterületek, Kettőspince, Szamárhegy, Búbánatvölgy, a dunaparti nyaralóövezet Visegrád felé, stb.)

Azok a gyerekek, akik 2018 tavaszán elsőáldozáshoz szeretnének járulni, kérjük, vasárnapi szentmisék után iratkozzanak fel a jelentkezési lapon! (innen letölthető:  JELENTKEZÉS ELSŐÁLDOZÁSI FELKÉSZÍTÉSRE )

Az elsőáldozásra jelentkezőknek szülői értekezletet tartunk 2017. szeptember 24-én vasárnap a Szentgyörgymezői Templomban a fél 11-es diákmise után.

(térkép)

Az elsőáldozásra való felkészítés a szülőkkel egyeztetett időpontban a plébánián lesz, előreláthatólag hétfő délután.

Templomunkban (48-as tér) vasárnaponként fél 11-kor tartunk diákmisét, gyakran gitáros énekekkel. Évkezdő (Veni Sancte) szentmise: szept. 17-én 10.30-kor a Szentgyörgymezői Templomban (48-as tér 1.)!

Tisztelettel:

Kiss-Maly László atya és a hitoktatók

(20/823-38-04; iroda@szentgyorgyplebania.hu)

Esztergom, 2017. július 18.